HAKKIMIZDA

Doğa HSE Group olarak, dünya genelinde iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre yönetiminde mükemmelliği teşvik eden, öncü ve yenilikçi organizasyonumuzla hedefe yönelik çözümler sunuyoruz. İnsan odaklı bakış açısıyla her geçen gün büyüyen şirketlerimizin önceliği sizi tanımak.

İş sağlığı, iş güvenliği ve çevre alanında;

  • Kurumlardaki rollerin belirlenerek, kurumsal ve bireysel sorumlulukların ortaya konulması (Önce İnsan)
  • Yönetim sistemlerinin yapılandırılması ve iyileştirilmesi (Sürdürülebilirlik),
  • Kurum kültürünün sürekli olarak geliştirilmesi ve değişen kültüre uyum sağlanması (Kurumsallık),
  • Doğru uygulamalarla güvenli çalışma ortamları sağlayarak çalışanların performanslarının arttırılması (Performans Gelişimi)

konularında rehberlik yapıyoruz.

Kapsamlı, esnek ve uluslararası eğitimlerimiz, danışmanlık ve denetim modellerimizle; küçük ölçekli şirketlerden uluslararası şirketlere kadar, her sektöre ve her kademeye hitap ediyoruz.

60’tan fazla ülkede hizmet sunan ve iş güvenliği mevzuatında etkin rol oynayan British Safety Council’ün, 2015’ten beri Türkiye’deki tek partneriyiz. Akredite ve uygulamalı eğitimlerle ekibinizin motivasyon ve refahının arttırılmasına, en iyi uygulamalara dayalı denetim ve danışmanlık modelleri ile kanunların ötesinde yüksek standartlara ulaşmanıza ve değişime ayak uydurmanıza yardımcı oluyoruz.

Üyesi olduğumuz SKD Türkiye (İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği), PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), KalDer (Türkiye Kalite Derneği) ve İngiliz Ticaret Odası projelerinde de aktif rol alıyoruz.

Türkiye’de kuruluşların, sürdürülebilirlik konusunda çevresel taahütlerini yerine getirmelerine yardımcı olmak ve global pazarda da başarılı olmalarını sağlamak amacıyla; ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) ve SCS Global Inc. ile de uluslararası işbirliği yapıyoruz.

Sizi ve işinizi önemsiyoruz…

TOP